Stránky

Back to school od hlavy až k patě

I když už do školy dávno nechodím, každé září se mi vybaví ten pocit, kdy jsem se chystala na čerstvý školní rok. Už tehdy jsem bažila po super cool věcech, které tady ale moc nebyly a tak jsem si je vždycky přes léto nakoupila v Anglii, kam jsem celé dětství jezdila za půlkou svojí rodiny. Kdybych věděla, co všechno budou mít dnešní středoškolačky díky Tigeru, Zootu nebo třeba Kash-mi-daš k dispozici, umírala bych závistí. No, ale já zase chodím do práce, do open spacu, což je tak trochu jako třída a stůl i sama sebe si vyšperkuju taky. Jak? Od hlavy až k patě.)

O čem sní office girl, když je v kanclu? Že bude pít kafe z rozkošného hrnečku, kolegové jí závidí korkový glóbus a růžový tácek, a že než všichni přijdou (nebo až odejdou), propojí mobil s repráčkem a užije si hudbu místo slov.
 
A o čem přemýšlí, když se ráno obléká? Že potřebuje nové šaty na vánoční večírek (kdo je nepořizuje už v září, jako by nebyl.), pohodlnou mikču, protože kolegové to přehání s klimoškou a taky ten nejvíc cool geometry kabát. Jen škoda, že je předraženej a hlavně vyprodanej:)

2 komentáře

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)