Stránky

Jak to české bloggerky umí s washi pásky?

Náramně! Jsou neuvěřitelně šikovné a nápadité. S blížícím se koncem kreativní soutěže přináším přehled dosud přihlášených bloggerek a jejich washi designu. Připomínám, že se soutěží ve třech kategoriích - dětský pokoj, zarámování obrázků pomocí washi a atypická dekorace. 

V rámci třetí sekce mě naprosto dostala Erwínova maminka z blogu Kusanec, která do washi zahalila svůj web. Geniální nápad, bravurní provedení.)


Výtvarnice Myyna z blogu Kaleidoskop si k dekoraci vybrala taky celkem netypickou věc - pračku:) Zároveň něžně oblepila bedýnky a stvořila geometrické dekorace na zeď - mimo jiné i domeček, který se dá nakreslit nalepit.) jedním tahem.A u Mademoiselle Ivy mě nejvíc zaujal diář ozdobený krajkovou páskou a korálky. A do čtvrtice Bára, která s wahi krásně ozdobila dětský pokojíček pro malé piráty.)
Já sama jsem si s washi naposledy hrála při tvorbě Man Boxu a taky jsem docela čerstvě přelepila plakát od Dany Svobodové z ložnice do obýváku. Přikládám obrázek a těším se na další washi příspěvky do soutěže.)


8 komentářů

 1. Dekorace v modrém pokoji od Barči je nádherná. :)
  A ten plakát u Tebe taky. Ten se mi líbí moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám doma ještě jeden a chystám se na další, miluju její věci.)

   Vymazat
 2. Ty jo, ten plakát je super! Mě hodně láká udělat stěnu z fotek a místo rámečků washi pásky, ale mám problém, že se nikdy netrefím, aby to bylo hezky rovné, všechno mi letí šédrem a u více fotek by to bylo dost nevzhledné :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi na sebe nějaká přísná, občasný nesoulad je šik.)

   Vymazat
 3. Krásné nápady s washi páskou... Musím se do toho taky pustit :-) Báry pirátský pokoj je kouzelný!

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělé nápady! Líbí se mi moc všechny. I ten tvůj a hlavně plakáty Dany Svobodové .)

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělá inspirace!

  Chtěla bych tebe a tvé čtenáře pozvat na svůj blog, kde právě probíhá giveaway na téma back to school. Budu ráda když se zúčastníte :)

  http://tereziiestaysalive.blogspot.cz/2013/08/ready-for-school.html

  OdpovědětVymazat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)