Stránky

Vánoční DIY: Rozsvícený Toolbox

Samozřejmě vím, že je teprve listopad a na vánoční přípravy je poněkud brzo. Jenže to čerstvé stěhování v tomhle podzimním období je přece jen spojené s jistou nostalgií a já už se prostě letošních svátků nemůžu dočkat. Jsem plná emocí a potřebuju je naplno prožít.) Což v reálu znamená, že už máme stromeček, příští týden se vrháme na perníčky a dnes jsem se pustila do malé vánoční dekorace. Svůj šedý Toolbox od Vitry jsem prozářila světýlky a postavila ho před kovovou nástěnku ověšenou ozdobami. Pokaždé, když se tím směrem podívám, mám radost a to je hlavní.)

Sváteční tool box upgrade.)
Jak napovídá samotná fotka, vytvořit tohle zimní zátiší není nic těžkého. Plastový box, který pro značku Vitra navrhl v roce 2010 izraelský designér Arik Levy, je dokonale univerzální a žádná dekorace mu nemůže ublížit. Aby svítící drátek dobře držel, oblepte vnitřní okraj boxu oboustrannou lepící páskou, a drátek na ni sem tam přichyťte. Nebude pak padat a zvenku to bude vypadat hezky. 

Já sem tuhle chytrou izolepu hledala online a člověk se jen diví, co dalšího přitom objeví. To takhle kliknete na provozní potřeby v eshopu německé značky Engelbert Strauss a zjistíte, že hned v další kategorii prodává outdoorové a pracovní oblečení, které zahrnují i dost šik kalhoty, cool sukně nebo sexy džíny s ženským střihem, sedmi kapsami a podílem elastanu pro dokonalé pohodlí. Možná se díky těmhle všem vlastnostem objeví i v mém vánočním wishlistu. Když jsou pracovní, tak musí něco vydržet a zároveň jsou jiné, než v "normálních" obchodech. Hotové fashion win-win.)
 
Nejen, že jsou šík, ale mají i kapsu na skládací metr a přihrádku na drobný.) Foto: Engelbert Strauss

Ale zpátky k vánočním dekoracím, které jsem trošku ukradla ze stromečku a pověsila je na kovovou nástěnku Stradivarius. Jsou tam hlavně skvosty z Bella Rose jako třeba růžová pírka, klíček, brusle nebo skleněná baňka naplněná stříbrným prachem. Myslím, že přesně tyhle maxi skvosty vyniknou na mřížce ještě o něco lépe než klasicky na stromečku. 


Děkuju za pozornost a přeju hezké předvánoční přípravy:)

Žádné komentáře

Okomentovat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)