Stránky

A co děti, mají kde spát?

Moje šikovná kolegyně Anička sepsala na web Mariannebydleni.cz praktického průvodce pro zařízení domácnosti, kam brzy přibude nový člen. Pomůže všem, kdo zvažují, zda miminka nechávat ve velké posteli, nebo je co nejdřív "odložit" do vlastního pokoje a upozorní na možná rizika při výběru nábytku. Já už miminko sice dávno nemám, ale i tak jsem přispěla svými vzpomínkami, jak jsme to tehdy řešili my. No a hádejte, co to spustilo. Stýská se mi po době, kdy Domi byla ještě škvrně.)


Najděte pět rozdílů. Kdo pozná dítě na první fotce, má bod:)

Výběr postýlek, hnízdeček a kolébek najdete tady. Tím nejlepším místem pro usínání je ale vždycky maminčina náruč.)


7 komentářů

 1. Je krásné, že někdo "oficiálně" podporuje společné spaní s miminkem. Taky se mi po tom stýská, ještěže náš nejmladší chodí k nám každou noc a mohu si toho jeho upoceného a vláčného tepla ještě trochu užít.

  OdpovědětVymazat
 2. ...dcera Rosistická Valentýnka...j.

  OdpovědětVymazat
 3. Jste skvělé a máte všechny pravdu:))

  Příště to spojím s nějakou soutěží!

  OdpovědětVymazat
 4. Taky spíme s prckem a je to úžasné :)

  OdpovědětVymazat
 5. My jsme to taky řešili, tak, že jsme spali všichni společně. Jen několik prvních měsíců jsme používali tohle hnizdečko, protože mě samozřejmě všichni řešili, že malého zalehnu. Ale když už byl trošku větší, tak jsem si troufla i bez hnizdečka. A je to moc krásné spát všichni spolu a hlavně praktické kvůli kojení.

  OdpovědětVymazat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)