Stránky

Když muži klamou tělem

Nevím jestli tím vynikají všichni muži, ale ten můj má dar zaregistrovat každé mé vzdychnutí nad něčím krásným a pak mě tím obdarovat (a přitom celou dobu bez jakýchkoliv náznaků a "nenápadných" otázek mlčet). Nad kovovým náramkem s "krajkovým" vzorem jsem povzdechla při prohlížení časopisu, Erotický Komiks jsem zase jednou vzala do ruky v knihkupectví. Já sama jsem si ani nepamatovala, že u toho byl. Takže mě o Vánocích zase překvapil -  a zase moc příjemně.)
Náramek je vyfocený vedle mojí oblíbené kočky, kterou jsem konečně doplnila do příspěvku o Eames Bird22 komentářů

 1. Mám stejné zkušenosti! :) Je to hezký pocit, že si všímá! :) A já si toho moc vážím...ty asi taky. ;)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, víš, že jo, Oli:) Je to krásný, jen mu neumím "konkurovat", on totiž nad ničím nevzdychá:))

   Vymazat
  2. Zase musím přikývnout, nad ničím nevzdychá :))))

   Vymazat
 2. Moje drahá polovička taky ovládá překvapení a vždycky potěší. I když já mám raději dárky zážitkové, tak to má možná snadnější. Nebo naopak? Nejvíce se mu podařil dárek k narozeninám v podobě osobního setkání s mým oblíbeným architektem Z.Fránkem, spojené s věnováním jeho knihy a osobním pozváním na vernisáž jeho výstavy. Byla jsem v sedmém nebi :-) A celou dobu jsem neměla ani tušení, že něco takového chystá. Takže buďme rády za takové muže, že? Kočka je moc pěkná!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, tak to je opravdu krásné! Ano, buďme za ně rády:)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Děkuju, v takových chvílích si to opravdu myslím:)

   Vymazat
 4. Tak to Iri trochu závidím, toho mýho větší všímavosti pořád nemůžu naučit :-/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase vás vzal Ali na luxusní prázdniny:)))) A možná jenom málo vzdycháš - stačí jednou, ale pořádně:))

   Vymazat
  2. To jo, do Austrálie bych se asi jinak nedostala....ale zas takové prázdiny to nejsou, celé dny sama se Sárou jsou celkem náročné, to asi znáš sama ;-) S tím vzdycháním to zkusím :-)

   Vymazat
 5. Můj manžel před Vánocemi naprosto pronikl do problematiky šicích strojů, vše dokonale nastudoval a poté zakoupil. Bezchybně. Takže kdybyste některá chtěla poradit, ptejte se HO! ... :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, mě to nepřekvapuje muži a stroje patří k sobě:) Ne, Roso, je úžasný! Jsem zvědavá, jestli nějaká brzo založí blog jenom o tom svém.))) Možná to bude nový hit:)

   Vymazat
 6. To je opravdu nádherný dar, toho si važ :)
  Náramek je krásný, taky by se mi podobný líbil.

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuju Allie, vážím. A náramek je z tohoto webu: http://www.presence.cz/naramky-2/detail/naramek-c00-683-60-/?pl_art_ssegr1=595

  OdpovědětVymazat
 8. Erotický komiks by mi přítel určitě taky rád koupil, nemám pochyb.:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) Když on tohle umění nemá moc rád, to jen pro mě je to art.) Společné prohlížení tak zrovna nehrozí :D

   Vymazat
 9. Tak to gratuji k úžasnému muži:)
  Můj muž si ničeho nevšímá....tedy zrovna si všiml, co to tu píšu a prohlásil, že máme přeci společný účet a že když něco chci, mám si koupit - on to prý také tak dělá:D
  Asi nepochopí, že nejde jen o tu věc, ale i tu všímavost. Ikdyž je fakt, že mi muž, když nad něčím vzdychám, rovnou řekne, ať si to koupím....ale to prostě postrádá to překvapení a potěšení z toho, že si chlap všimne, potajmu koupí a pak předá:)

  OdpovědětVymazat
 10. Ale slečno Nespokojená, společný účet by se mnohým ženám myslím moc líbil:)) Ale chápu, co Ti chybí... muži mají omezenou míru citlivosti a každý ji tak používá jen na něco - ten Tvůj Ti tenhle druh nevšímavosti určitě vynahrazuje něčím jiným, hmm?,)

  OdpovědětVymazat
 11. Krásné dárky...to já jsem zatím ve fázi, že si něco vyberu a on zaplatí:DDD nicméně dnes mi byla připravena luxusní snídaně, takže to se plně kompenzuje:))) a ten náramek prostě nemá chybu:))

  OdpovědětVymazat
 12. Wau, tak to respekt chlapovi za takový originální erotický dárek :) Ten můj mi taky jednou chtěl dopřát asi hodně erotiky a pořídil mi tohle. Je to vlastně taková "viagra" pro ženy. A já jsem se nejdřív tak trochu urazila, protože jsem si řekla, že si o mě asi myslí, že jsem frigidní. Ale nakonec to byla bomba a užívali jsme si několik hodin, snad 13x nebo už nevím kolikrát :D

  OdpovědětVymazat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)