Stránky

Papírna

Barevně minimalistické papírnictví sídlí v Praze na Letné, kde se po vstupu cítíte jako ve francouzském obchůdku. O co je prostor menší, o to je útulnější. Pořídit tu můžete sešity, obálky, přání a taky štítkovací razítka. Barev je víc než dost, nic víc není potřeba. Základem je recyklovaný papír, který se v papírnické skvosty přetváří v České republice. Papírnu jsme spolu s Domi poprvé objevily na Prague Design Week, kde jsme si taky pořídily dva malé sešity. Domi modrý, já růžový. Kamennou prodejnu jsme ale poprvé navštívily až teď a to u příležitosti převzetí blogerského balíčku, který pro nás připravila odbornice na dekor Eliška Bártíková. A rovnou jsme vzali i něco pro fanynku Oli, která svou papírovou radost krásně vyfotila u sebe na bloguTyhle nohy patří Elišce, která právě nahoře loví dárek pro Oli. 
Sešity my milujeme a potřebujem jich opravdu hodně. Do těch krásných od Papírny mi ale vždycky chvilku trvá, než se do nich odhodlám něco poprvé napsat. Domi s tím problém tedy nemá a navíc si sešity vždycky hned dozdobí nálepkama, kterých má pěknou sbírku. Dokonce tak velkou, že na ně má vlastní sešit.) Z balíčku od Papírny mi navíc většinu zabavila, ale na focení mi je naštěstí půjčila. Tak tady jsou.

Dole prosvítá vinylový koberece ze Selbrekky, který vám brzy ukážu v plné kráse. 
I flipbook jsem si mohla půjčit. A to je co říct.)
Papírnu můžete sledovat na Facebooku nebo Instagramu a pak ji osobně navštívit v ulici Františka Křížka na Letné. Tak hbitě do toho, stojí to za to.)

6 komentářů

 1. Výborně, hned, jak budu mít nějaký krejcary navíc, jedu tam. Jsem úchyl na veškeré bločky, sešitky, v papírnictví z nějakýho důvodu ožívám...přesně pro mě:) Díky za tip!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rádo se stalo, na tomhle místě se utratit krejcary rozhodně vyplatí.)

   Vymazat
 2. Já si těch obálek po Tvé reportáži vážím o moc víc, když jsem viděla, jaký horolezecký výstup kvůli mně musela Eliška podniknout! <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) No já jsem spíš ráda, že jsme je zvládly dopravit neponičené domů. Ještě jsme po cestě měly hodně zastávek včetně dvou hříšť.)

   Vymazat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)