Stránky

Ttable office

Když někdo slaví narozeniny nebo jinou významnou událost, hodí se mu kromě dárku vybrat také nějaké hezké přání. To si obdarovaný může vystavit nebo někam založit a občas ho vytáhnout a zavzpomínat. Mnohem víc se mi ale zamlouvá nápad od jihokorejské designérky Yunsook Choi, která pod značkou vlastního papírnictví Ttable office tvoří pohádkově krásná přáníčka s praktickým rozměrem. Dají se totiž většinou složit, upravit nebo zajímavě použít tak, aby z nich vznikla originální dekorace nebo dokonce funkční interiérový doplněk. Třeba zarámovaný obrázek, stínítko lampy nebo záložka do knížky. 


Karta Welcome to the secret pool od Yunsook Choi
Žirafu s kruhem jsem objevila v obchodě Artěl, kam jsem se vydala hledat dárek pro mou sestru Anežku. V září totiž oslaví 18. narozeniny. Dárek jsem nakonec nevybrala, ale o přáníčku bylo rozhodnouto hned. Žirafa mě okouzlila. Její kruh je plný vody, do které skáče sličná plavkyně, a plavací pomůcka z papíru zároveň může sloužit jako záložka do knížky. 

A hned vám ukážu další papírové skvosty, které Yunsook Choi vyrábí ve svém malém studiu v Soulu, kde své věci zároveň prodává. K dostání jsou také online a já doufám, že je Artěl do své nabídky brzy zařadí ve větším množství. 
Z karty Fullmoon story se dá složit stínítko lampy, krásné ale je i v dřevěném rámečku.
I'll swim to you
Rainbow girl. Duha se dá vyndat a nahradit čímkoliv jinám. Třeba kytičkou. 

6 komentářů

 1. Je to krásný. Jaká škoda, že u nás v rodině by to nikdo neocenil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ale velká škoda. Tak třeba tím někdo potěší Tebe. Musíš doma říct, ať čtou ty správné blogy:))

   Vymazat
 2. Fullmoon story je nejkrásnější přání pro někoho, kdo má u stropu jen nahou žárovku.teda třeba pro mně :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Tak hlavně, ať se to dozví ti správní lidé... .)

   Vymazat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)