Stránky

Ideální místo na čtení? Houpací křeslo!

V Brazílii vědí, jak na to. Ručně a férově tady vyrábějí houpací sítě a křesla, ve kterých je radost posedět, nebo poležet. Díky bavlně jsou příjemná na dotek, čtvrtinový podíl polyesteru zase zaručuje odolnost proti oděru a vytahání. A jak se tenhle závěsný skvost ujal v naší rodině? Na čtení, schovku i houpání. 
Kromě knížky unese i kupu dětí, nebo štíhlou dvojici. Křeslo má nosnost 120 kg. 


Křesla a sítě, které využijete doma i na zahradě (snesou i občasnou dešťovou spršku), můžete vybírat na Hamaka Online a na Moje houpací sítě

1 komentář

  1. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

    OdpovědětVymazat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)