Stránky

Designová dovolená

Na pořádné dovolené jsem nebyla už pět let. A když mám na mysli dovolenou, tak mluvím o místu, které je o něco exotičtější, luxusnější a zajímavější než ta, kde se běžně nacházím. A na těch místech můžu dělat jen to, na co mám zrovna chuť. Zatím je to ve fázi snění, při kterém mi hodně pomáhá web Designhotels.com, kde stačí zadat destinaci, a virtuálně navštěvovat všechny ty krásně zařízené hotely.) Jenom dneska ráno jsem se vydala třeba do Reykjavíku, Vídně nebo New Yorku.)

101 hotel v Reykjavíku

MuseumsQuartier ve Vídni ze sítě hotelů 25hours Hotels
Hotel Americano v New Yorku

Pokud jste se rozhodli, že dneska taky vyrazíte na dovolenou, přeju vám příjemnou online cestu.)

17 komentářů

 1. A já si jako vždy neumím vybrat jen jedno místo z nabídnutých! :D Enyky benyky....:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U mě jednoznačně vede Vídeň, jsem teď do quirky věcí.)) A protože to je docela blízko, budu si tuhle dovolenou asi skromně přát k Vánocům:)

   Vymazat
 2. Hned bych vyrazila :-). Třeba Reykjavík...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano, z toho úplně dýchá příjemná podzimní pohoda.) Taky by mi to zrovna nevadilo:)

   Vymazat
 3. Tak do 101 hotel v Reykjavíku jedu okamžitě! Vlastně nejedu, za chvíli vyrážím do práce :-D Já naposledy na takové dovolené snů byla víc než tři roky nazpět, 14 dní na Krétě, 4 hvězdičkový luxusní hotel s all inclusive, kde se člověk nemusí o nic starat a cestování po ostrově ... a potom přišlo druhé dítě :-) Díky za inspiraci, moc ráda se takto toulám!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha, ha, tak to bych tu pořádnou dovču měla stihnout, než to druhé přijde.) A ráda jsem inspirovala, já teď v tomhle hrozným počasí nedělám nic jinýho, než že se někde nechávám inspirovat:)

   Vymazat
 4. ja idem všade...ja som cestovateľ....bohužiaľ iba dušou...ja keby som na to mala, tak cestujem furt..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Jj, cestování je drahý koníček .. ještě že snění je zadarmo.)

   Vymazat
 5. To já jsem spíš na virtuální prohlídky ulicemi.. joo takový NY!:)

  OdpovědětVymazat
 6. Jůů, tak to je paráda! přiznám se, že se svou deformací koukám na úroveň hotelu i po designové stránce:-). I když ne vždy se to podaří, když jo, je to pro mě velké plus ;-) Tak přeji, aby ta příští dovolená nebyla už virtuální a sobě taky, nějak se nám to poslední léta též nedaří :-/...

  OdpovědětVymazat
 7. online cestování je výborná věc, zavede tě myšlenkama pryč někam do ráje, i když aspoň na chvilku... :) já bych se o Vánocích ráda vydala podívat do zasněženého New Yorku. To ale bude ještě trvat, než si to splním:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukám, že New York je znovu hit.) A to se odtamtud před lety v době krizi utíkalo třeba k nám do Prahy:)

   Vymazat
 8. Úžasná místa. Ve stylu, jako je ten první hotel. bych chtěla mít vybavený byt!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych si zase ráda dopřála někdy byt ve stylu toho hotelu ve Vídni, ale to bych těch bytů musela mít několik, protože je to trošku cirkus ne-li rovnou cvokhaus.)

   Vymazat
 9. No tak to je krásná:)) to už je pak uplně jedno, kam člověk jede, když může být v tak nádherným hotelu:D to už si užívá jen ten hotel:D musí to být ale pálky za noc co?:))

  OdpovědětVymazat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)