Stránky

Tipy na dárky pro děti z festivalu mini

Na akci plnou hraček, oblečků i věcí do pokojíčku jsme vyrazili všichni tři. Dopadlo to jako obvykle. Já jsem se kochala, tatínek to glosoval a Domi se válela smíchy.) Takže švanda jako vždycky, ale zároveň také spousta nových objevů, o které se teď podělím. Některé stihnete pořídit do Vánoc, další jsou vzhledem k ceně spíš na pokoukání.. I když u Ježíška člověk nikdy neví, že?:)

U jednorožce od Noemova archa jsem skoro neodolala, ale nakonec tam zůstal. Na Fleru sice vystavený není, ale zkuste si o něj napsat, stojí 400 Kč.     
Nádherné domečky pro panenky z dubového dřeva a promakanými detaily jsou nákladnější investicí, se kterou si ovšem pohrají ještě další generace. Navrhuje a nechává vyrábět Michaela Karpíšková pod značkou Miju domečky. Cena jednoho je 7490 Kč, postýlka stojí 790 Kč, křesílko 390 Kč a zajda 290 Kč. K prodeji byly ale jen na místě, na výrobu nových si musíte počkat.

R jako Robot. Alfabeta ilustrátora Patrika Antczaka je soubor písmen - listů, z nichž se dá vytvořit v interaktivní hračka, třeba 3D postavička nebo autodráha. Za 990 Kč můžete objednat zde.
Něžné roztomilosti z kolekce To je moje, která vzniká ve spolupráci Rosy Mitnik a Jou Jou, pořídíte v blogerčině eshopu.

Tak co, vybrali jste si? Pokud ne, tak nevadí, tipy na vánoční radosti pro naše ratolesti budou tady na blogu pokračovat ještě zítra...

Žádné komentáře

Okomentovat

Těším se vaše názory, postřehy a připomínky, které mě motivují psát dál:)